Hellenic Coast Guard
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΑρχικήΑρχική  ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Σημαντικό -- Exclamation ΠΡΟΦΙΛ

 

 Ολα τα Αλιευματα

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
chrispas
Coast Guard
Coast Guard
chrispas


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2012
Τόπος : Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ

Ολα τα Αλιευματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ολα τα Αλιευματα   Ολα τα Αλιευματα Icon_minitimeΤετ 18 Ιουλ 2012 - 8:51

Η ΔΕΛΑΛ έχει τον δικό της διαδικτυακό τόπο. Μία πολύ καλή και ενδιαφέρουσα ιστοσελίδα, την οποία πρέπει όλοι όσοι ασχολούμαστε με την αλιεία να την επισκεφτόμαστε και να ενημερωνόμαστε καθημερινά. Για τα αίεύματα έχει γίνει μιά πάρα πολύ καλή δουλειά. Πατώντας πάνω στην φωτογραφία του αλιεύματος, σου παρέχονται πληροφορίες για την νομοθεσία που το διέπει.


ΨΑΡΙΑ - [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ΚΕΦΑΛΟΠΟΔΑ - [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ΚΑΡΚΙΝΟΕΙΔΗ - [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ΟΣΤΡΑΚΑ - [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ΔΟΛΩΜΑΤΑ - [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Υ.Γ.: Νίκο και μουστάκια, συνεχίστε με το πολύ ενδιαφέρον πληροφοριακό υλικό για το κάθε ψάρι !!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
moystakias
Διαχειριστές
Διαχειριστές
moystakias


Αριθμός μηνυμάτων : 437
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2012
Τόπος : Ρέθυμνο Κρήτης

Ολα τα Αλιευματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα τα Αλιευματα   Ολα τα Αλιευματα Icon_minitimeΤετ 18 Ιουλ 2012 - 8:55

Good post

Την ξέρω την σελίδα είναι πράγματι πολύ καλή!!!

Χρήστο μου θα συνεχίσουμε αλλά θέλουμε και άλλα χέρια (like yours Very Happy ), είναι πολλά πράγματα που πρέπει να μπούν!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mortes.forumgreek.com
Fisherman
Διαχειριστές
Διαχειριστές
Fisherman


Αριθμός μηνυμάτων : 686
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2012
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Ολα τα Αλιευματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα τα Αλιευματα   Ολα τα Αλιευματα Icon_minitimeΤετ 18 Ιουλ 2012 - 9:03

Θα Βαλω βρε Χρηστο αλλά δεν εχω και πολύ χρονο... Αυριο θα αρχίσω να ανεβάζω
Very Happy

Νωντα πως θα αναρτησουμε τα XL με τα ελαχιστα μεγεθη που εχω φτιαξει;
και κατι αλλους πίνακες;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fisherman
Διαχειριστές
Διαχειριστές
Fisherman


Αριθμός μηνυμάτων : 686
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2012
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Ολα τα Αλιευματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα τα Αλιευματα   Ολα τα Αλιευματα Icon_minitimeΤετ 18 Ιουλ 2012 - 9:06

chrispas έγραψε:
Η ΔΕΛΑΛ έχει τον δικό της διαδικτυακό τόπο. Μία πολύ καλή και ενδιαφέρουσα ιστοσελίδα, την οποία πρέπει όλοι όσοι ασχολούμαστε με την αλιεία να την επισκεφτόμαστε και να ενημερωνόμαστε καθημερινά. Για τα αίεύματα έχει γίνει μιά πάρα πολύ καλή δουλειά. Πατώντας πάνω στην φωτογραφία του αλιεύματος, σου παρέχονται πληροφορίες για την νομοθεσία που το διέπει.

Χρηστο εγω γιατί αν παταω πανω απλά μου μεγενθυνει την εικόνα;;; Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chrispas
Coast Guard
Coast Guard
chrispas


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2012
Τόπος : Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ

Ολα τα Αλιευματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα τα Αλιευματα   Ολα τα Αλιευματα Icon_minitimeΤετ 18 Ιουλ 2012 - 9:37

Fisherman έγραψε:


Χρηστο εγω γιατί αν παταω πανω απλά μου μεγενθυνει την εικόνα;;; Twisted Evil [/quote]

μήπως πατάς πάνω σε ψάρι χωρίς ελάχιστο μέγεθος;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fisherman
Διαχειριστές
Διαχειριστές
Fisherman


Αριθμός μηνυμάτων : 686
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2012
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Ολα τα Αλιευματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα τα Αλιευματα   Ολα τα Αλιευματα Icon_minitimeΠεμ 19 Ιουλ 2012 - 9:21

Α οκ αλήθεια τον πίνακα που έχω φτιάξει πως θα τον ανεβάσουμε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fisherman
Διαχειριστές
Διαχειριστές
Fisherman


Αριθμός μηνυμάτων : 686
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2012
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Ολα τα Αλιευματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα τα Αλιευματα   Ολα τα Αλιευματα Icon_minitimeΔευ 23 Ιουλ 2012 - 0:01

chrispas έγραψε:
Η ΔΕΛΑΛ έχει τον δικό της διαδικτυακό τόπο. Μία πολύ καλή και ενδιαφέρουσα ιστοσελίδα, την οποία πρέπει όλοι όσοι ασχολούμαστε με την αλιεία να την επισκεφτόμαστε και να ενημερωνόμαστε καθημερινά. Για τα αίεύματα έχει γίνει μιά πάρα πολύ καλή δουλειά. Πατώντας πάνω στην φωτογραφία του αλιεύματος, σου παρέχονται πληροφορίες για την νομοθεσία που το διέπει.


ΨΑΡΙΑ - [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ΚΕΦΑΛΟΠΟΔΑ - [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ΚΑΡΚΙΝΟΕΙΔΗ - [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ΟΣΤΡΑΚΑ - [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ΔΟΛΩΜΑΤΑ - [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Υ.Γ.: Νίκο και μουστάκια, συνεχίστε με το πολύ ενδιαφέρον πληροφοριακό υλικό για το κάθε ψάρι !!!


Xρηστο παρατηρω ότι στα ανωτέρω δεν μνημονευεται η ΑΔ 07/09 όσον αφορά την εμπορία όπως και 26-01-1954 ΑΛΙΕΙΑ ΑΛΙΕΥΜΑΤΩΝ ΟΡΙΣΜΕΝΩΝ ΔΙΑΣΤΑΣΕΩΝ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chrispas
Coast Guard
Coast Guard
chrispas


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2012
Τόπος : Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ

Ολα τα Αλιευματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα τα Αλιευματα   Ολα τα Αλιευματα Icon_minitimeΔευ 23 Ιουλ 2012 - 5:46

Fisherman έγραψε:
Xρηστο παρατηρω ότι στα ανωτέρω δεν μνημονευεται η ΑΔ 07/09 όσον αφορά την εμπορία όπως και 26-01-1954 ΑΛΙΕΙΑ ΑΛΙΕΥΜΑΤΩΝ ΟΡΙΣΜΕΝΩΝ ΔΙΑΣΤΑΣΕΩΝ


Σε ορισμένα ναί, πρέπει να τους έχει διαφύγει. π.χ αν δείς την γόπα, αναγράφονται και οι 2 νομοθεσίες που ανέφερες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fisherman
Διαχειριστές
Διαχειριστές
Fisherman


Αριθμός μηνυμάτων : 686
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2012
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Ολα τα Αλιευματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα τα Αλιευματα   Ολα τα Αλιευματα Icon_minitimeΔευ 23 Ιουλ 2012 - 6:02

Ναι αλλα η ΑΔ είναι το ποινικό κομμάτι και πρέπει να μνημονεύεται πιστεύω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chrispas
Coast Guard
Coast Guard
chrispas


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2012
Τόπος : Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ

Ολα τα Αλιευματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα τα Αλιευματα   Ολα τα Αλιευματα Icon_minitimeΔευ 23 Ιουλ 2012 - 10:14

Fisherman έγραψε:
Ναι αλλα η ΑΔ είναι το ποινικό κομμάτι και πρέπει να μνημονεύεται πιστεύω!

Νίκο η Α2-3391 είναι !!!
Απλά όσοι ασχολούμαστε στην πράξη με την αλιεία-εμπορία έχουμε συνηθίσει να την λέμε ΑΔ 07/09 (όπως εγώ, εσύ κτλ)!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fisherman
Διαχειριστές
Διαχειριστές
Fisherman


Αριθμός μηνυμάτων : 686
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2012
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Ολα τα Αλιευματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα τα Αλιευματα   Ολα τα Αλιευματα Icon_minitimeΔευ 23 Ιουλ 2012 - 13:18

Nice
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fantomas 7

fantomas 7


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2012
Τόπος : ΡΕΘΥΜΝΟ

Ολα τα Αλιευματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολα τα Αλιευματα   Ολα τα Αλιευματα Icon_minitimeΠαρ 3 Αυγ 2012 - 10:20

πολυ καλη σελιδα ...δεν ηξερα καν οτι απαγορευται η πεταλιδα...θελει πολυ μελετη η σελιδα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ολα τα Αλιευματα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αλιεύματα και έλεγχος

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Hellenic Coast Guard :: Ενότητες :: Αλιεία :: Τα ψάρια μας-
Μετάβαση σε: